Na úvodní stránku

Audioknihy za zvýhodněné ceny i zdarma nyní na audiotéce.cz: Zábava, dobrodružství či vzdělávání u vás doma

TAMeK

2020-03-30

Kultura

Přečteno: 957

Komentářů: 0


Co v současné době, kdy nás v mnohém omezuje šíření koronaviru, nejvíc postrádáte? Jsou to přátelé, možnost poznávat nová místa, chybí vám zdroje dobré nálady a pozitivní energie či příběhy s dobrým koncem? Zkuste je hledat na audiotéce.cz. Najdete mnohem víc, než čekáte.


Audiotéka, největší distributor audioknih v České republice a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, na stávající mimořádnou situaci zareagovala hned několika vstřícnými kroky. Až do 31. března nabízí svým uživatelům více než 300 titulů s 30% slevou. A další vybrané audioknihy pro děti i dospělé jsou v rámci speciální akce dostupné dokonce zdarma! Cíl je jasný: Co nejvíce lidem zpříjemnit čas, který teď více než kdy jindy tráví doma.

Detektivky, horory, fantasy, pohádky, dobrodružné i humoristické romány, „young adult“ čtení, biografie, poezie, odborná i populárně naučná literatura, příručky orientované na osobní rozvoj, výuku jazyků, audioprůvodci… a samozřejmě také povinná četba, jejíž znalost se studentům určitě bude hodit. Díky osobité interpretaci známých herců a hereček je navíc celkový zážitek ještě intenzivnější. Z tisíců titulů na audiotéce.cz si vybere každý. Žádné poštovné a balné, žádné hledání místa pro novou knihu v přeplněné knihovně. Jen radost.

 

Kontakty

 

https://audioteka.com/cz/


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
13.07.2024